• TamircimKonya

PVC Kapı Pencere Tamiri

Konya'da PVC kapı ve pencere işlerinizde sizinleyiz. PVC sistemlerinde başlıca kullandığımız markalar şöyledir;
Pakpen
Pimapen
Kompen
Bauplast
Maestro
Ekowin

Tüm markalar hemen hemen birbiri ile aynı özelliklere sahiptir. Önemli olan Ustanın işçiliğidir. PVC kapı ve pencere sistemlerinde malzemenin kaliteli olması gerekir. Tüm markaların PVC profilleri 60 ve 70'lik olmak üzere iki çeşide ayrılır. 70'lik profil Kalın olup daha sağlamdır. PVC pencere ve kapılarda profillerin içine destek saçı atılır ki sağlam olsun esnemesin sarkma yapmasın diyerek.

Tamircimkonya.com kullanmış olduğu tüm malzemeleri ömürlük kullanılsın diye en sağlamlarından yapar. Bunun için fiyatlarımız yüksek gelebilir. Dilerseniz Daha ucuza yapa biliriz lakin sizin için hiçte iyi sonuçlar ortaya çıkmaz Meslek hayatımızdaki ilkemizden dolayı yaptığımız işlerden beddua değil dua almak için varız.

PVC kapı ve pencere sistemlerinde belirli sabit bir fiyat yoktur. Yapılacak işin özelliğine göre değişir. Sistemde kullanılacak ısı camın çeşidi ne olacak? hangi profil kullanılacak? kaç adet pencere olacak? pencereler çift açılım olacak mı? Sineklik isteniyor mu? mermer isteniyor mu? tüm bunlar ayrı ayrı hesaplandığı için ölçünüzün alınması gerekiyor.

Tamircim Konya

Tamircim konya Olarak ,Konya,Pvc kapı pencere,plastik Kapı,plastik Pencere,Pakpen,Pimapen,Cambalkon,Cam Balkon,Aluminyum,Alüminyum,Aluminyum doğrama,alüminyum dograma,Duşakabin,Sineklik,Plise sineklik,Korkuluk,Doğrama,Dograma,File,Balkon filesi,Güvenlik ağı,Güvenlik filesi,Merdiven filesi,evcil hayvan filesi,kedi filesi,kuş filesi,köpek filesi,İç Dış Dekorasyon,Çelik kapı,Daire,EV,Tamirat,Tadilat,Amerikan panel kapı,lake kapı,panel kapı,Panjur sistemleri,Kapı Pencere Tamiri,ofis Tamir Tamiri Tamirat ve Tadilat işleriniz.

Siz değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.