h TamircimKonya.Com - Cambalkon Tamiri
 • TamircimKonya

Cam Balkon Tamiri

-Cam Kalınlığı: 8 mm
-Cam Türü: Temperli
-Cam Yüksekliği: En fazla 2,5 m
-Cam Renk Seçenekleri Mavi, Yeşil, Füme, Şeffaf, Bronz
-Cam genişliği: Mekânın genişliğinde eşit parçalarda ayrılır.

Profil:

Profiller alüminyumdur. 3 mm et kalınlıktadır. Alt ve üst kasa profiller cam balkon sisteminin yükünü taşırlar. Sistem milimetrik ayarlarla monte edildiğinden ağırlığı taşıyan kasaların sağlam olması gerekir. Aksi takdirde teraziye zarar verebilir. Bu sebeple alüminyum kasa profillerinin et kalınlığı önemlidir. Alüminyum profiller her renge boyanabilirler.

Hareketli Aksam:

Kanatların bir tanesinde 2 tane rulman ve 4 tane tekerlek bulunur.

Aksesuarlar:

Camların arasında alüminyum fitiller vardır. Kilit gibi hemen hemen bütün aparatları standart olarak üretilir. Profil aralarında ise yukarda ve aşağıda olmak üzere toplamda 2 tane 1000'lik fitil vardır.


 • CAM BALKON YAPTIRMAK İÇİN BİRKAÇ NEDENLER VE FAYDALARI

 • Haşerelerden korunmak için, Doğalgaz kombisini balkona yerleştitmek için, Evde nadiren kullanılan eşyaları balkona yerleştirmek için, Soğuk havadan korunmak için, Çocukların güvenliği için, Toz ve gürültü kirliliğinden kurtulmak için cam balkonlar tercih edilir.

  Cambalkon Sistemleri balkonlarınızı şık yaşam alanlarına dönüştürüyor. Mevsimsel değişikliklere şık ve modern çözümler sunmanın yanı sıra, balkonlar, kış bahçeleri ve restorantları katlanır cam balkon sistemleriyle ergonomik yaşam alanlarına dönüştürebilirsiniz. Tamircim konya Katlanır Cambalkon Sistemleri hem ısıcam'lı hem tek camlı uygulama seçenekleriyle ihtiyaca ve bütçeye göre geniş alternatif yelpazesiyle rakiplerinin önünde yer alıyor.

  Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar 8 mm'lik temperli camdır, bu nedenle darbelere karşı kırılma riski en alt seviyededir. Camların katlanıp aynı noktada toplanma özelligi ile mevsimsel değişikliklere uygun bir sistemdir. Cam balkon kapatma sistemleri estetikliği ve fonksiyonelliği yaratmaktadır.

  Tamircim Konya

  Tamircim konya Olarak ,Konya,Pvc kapı pencere,plastik Kapı,plastik Pencere,Pakpen,Pimapen,Cambalkon,Cam Balkon,Aluminyum,Alüminyum,Aluminyum doğrama,alüminyum dograma,Duşakabin,Sineklik,Plise sineklik,Korkuluk,Doğrama,Dograma,File,Balkon filesi,Güvenlik ağı,Güvenlik filesi,Merdiven filesi,evcil hayvan filesi,kedi filesi,kuş filesi,köpek filesi,İç Dış Dekorasyon,Çelik kapı,Daire,EV,Tamirat,Tadilat,Amerikan panel kapı,lake kapı,panel kapı,Panjur sistemleri,Kapı Pencere Tamiri,ofis Tamir Tamiri Tamirat ve Tadilat işleriniz.

  Siz değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.