• TamircimKonya

Otomatik Panjur Genel Özellikleri

Alüminyum rollform teknolojisi ile üretilen poliüretan dolgulu panjur ve garaj kapısı lamelleri: 37-39-43-55-55 Eco ve 77 mm

Alüminyum dıştan takma kutular: 45 derece, 90 derece, yarım ve tam yuvarlak formlarında (137-150,165,180, 205, 300, 330, 350, 400 mm)

Çelik kepenk profilleri: 80 mm ve 115 mm örtme yüzeylerinde mikro delikli, deliksiz bombeli, düz kombinasyon seçenekleri, Hollanda tipi 99 mm ve çift yüzeyli 95 mm profiller

Galvanizli sekizgen borular: 40 mm, 60 mm ve 70 mm

PVC Monoblok Panjur Sistemi Motoroll: 10Nm/300Nm aralığında tubuler motor sistemleri ve otomasyonu;
Panjur ve Kepenk Sistemlerine ait tamamlayıcı aksesuarlar.

Pencere panjuru avantajları;
Soğuk havalarda ısı yalıtımına katkı sağlar,
Güneşin zararlı ışınlarından korur,
Ses ve tozlardan korur,
Güvenlik amaçlı kullanılabilir,
Perde yerine kullanılabilir.

Motorlu Panjur

Panjur Sistemleri, konutlarınızı güneş ışınları, yağmur kar gibi iklim şartlarından koruyarak, ömrünü uzatırken, içindeki doğa dostu poliüretan köpük sayesinde, önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Panjur Sistemlerinin kapalıyken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, ev sahipleri için vazgeçilmez özellikleri başında gelir. Alüminyum Poliüretanlı Panjur Profilleri, değişik tiplerdeki 15 çeşit renk alternatifi ile her türlü mimari yapıya uyum sağlar ve modern cephelere estetik bir görünüm kazandırır.

Alüminyum Panjur Sistemleri, klasik tarzda makaralı veya manuel çevirme kollu uygulandığı gibi ve kontrol üniteleri kullanılarak motorlu panjur uygulamaları da yapılmaktadır. Böylece teknolojik açıdan yaşanan mekanların konforu en üst düzeye ulaşmaktadır.

Güneş ışınlarından, değişken dış ısı koşullarından, fırtınalardan, hırsızlardan, kötü niyetli insanların attıkları cisimler ve fırtına şeklinde esen rüzgarların uçurduğu maddelerden korumak üzere, özel olarak tasarlanıp imal edilmiştir. Panjurlarımız kapalı durumda mutlak bir mahremiyet sağlar. Yarı kapalı durumda ise dışardaki gölgeleri ve hareketi aksettirir. Alüminyum profillerimiz boyalı bantlar kullanılmak suretiyle "roll forming" prosesiyle imal edilmiştir. Profillerimiz dayanıklılığı "roll forming" prosesi sırasında içlerinde poliüretan köpük enjekte etmek suretiyle arttırılmıştır.

Neden Alüminyum Panjur?

Her ürünün kendi avantajları vardır ve güzeldir. Alüminyum panjurlar; ses yalıtımı ve hırsızlığa karşı koruma için olduğu kadar, hava koşullarından koruması, ısısal izolasyon sağlaması yönünden de gerçek bir yapısal çözümdür.

Alüminyum panjurlar ile ısısal izolasyon kış mevsiminde %25'e kadar arttırılabilir.
Solar radyasyon alüminyum panjurlar sayesinde tamamen ortadan kaldırılır.
Alüminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar azaltır.
Panjurun özellikleri, yapısı ve kurulumun nasıl kullanıldığına bağlı olarak geniş bir etkisi vardır.

En etkin çözüm alüminyum panjurlardır. Çünkü alüminyum günlük etkilere maruz kalan yapı malzemeleri için hafif fakat aynı zamanda da güçlü ürünler-malzemeler olarak en iyi metaldir.

Tamircim Konya

Tamircim konya Olarak ,Konya,Pvc kapı pencere,plastik Kapı,plastik Pencere,Pakpen,Pimapen,Cambalkon,Cam Balkon,Aluminyum,Alüminyum,Aluminyum doğrama,alüminyum dograma,Duşakabin,Sineklik,Plise sineklik,Korkuluk,Doğrama,Dograma,File,Balkon filesi,Güvenlik ağı,Güvenlik filesi,Merdiven filesi,evcil hayvan filesi,kedi filesi,kuş filesi,köpek filesi,İç Dış Dekorasyon,Çelik kapı,Daire,EV,Tamirat,Tadilat,Amerikan panel kapı,lake kapı,panel kapı,Panjur sistemleri,Kapı Pencere Tamiri,ofis Tamir Tamiri Tamirat ve Tadilat işleriniz.

Siz değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.