• TamircimKonya

Konya Duşakabin tamiratı hakkında

Konya'da Duşakabin tamiratında sizinleyiz. İçiniz Rahat olsun Dilerseniz bize Ulaşabilirsiniz;
Duşakabin camım kırıldı
duşakabin mikam kırıldı
konya dusakabin
duşakabın tamiri
cam duşakabin
mike duşakabin
teker ve kolum bozuldu

Değerli okuyucularımız, duşakabinlerimizi alırken her ne kadar dikkatli, sağlamlık ve uzun ömürlülük açısından seçici olsak da bazen başımıza talihsiz olaylar gelir ve duşakabinlerimiz bozulabilir. Bu durumlarda ne yapmak gerekir? Halihazırda satın alırken çokça para verdiğimiz duşakabinleri tamir etmek mümkün müdür, nasıl tamir edilir? İşte bu yazımızda sizlerle beraber bu sorulara cevap arayacak, duşakabin tamiri için neler yapılabilir bunlara bir göz gezdireceğiz.

Montaj sırasında bazen silikon uygulanması gereken yerlere silikon ya hiç ya da yeterince uygulanmamış ve gerekli izole işlemi gerçekleştirilememiş olabilir. Ya da açılan kapıların kenar kısımlarındaki sızdırmazlık ürünlerinden su kaçırıyor olabilir. Eğer sorun silikonlardan kaynaklanan bir sorun ise, yapmanız gereken çok basittir. Öncelikle az uygulanmış ya da yıpranmış silikonları yerinden sökmek ardından da altını iyice kurutmak gerekir. Zira ıslak zemine uygulanan silikon verim göstermeyip zemine yapışmaz. Ayrıca uygulanan silikonların antibakteriyel olmasına dikkat edilmelidir.

Püf Noktası : Temizlenmiş zemini kurutmak adına, kuru bir bezle sildikten sonra saç kurutma makinesiyle hafif nemli zemin kuru hale getirilebilir. Silikon uygulama işlemi çok ince bir tabaka halinde ve dikkatlice yapılmalıdır. Aksi taktirde silikonun profiller üzerinde kalması durumunda, estetik yapıyı bozacak sonuçlar elde edebilirsiniz.

Eğer problem açılan kapıların kenar kısımlarındaki sızdırmazlık ürünleri olan silikon, mıknatıslar ve/veya suluk fitilinden kaynaklanıyorsa, firmamızdan gerekli parçaları temin edebilir, dilerseniz kendiniz dilerseniz de profesyonel çalışma arkadaşlarımız ilgilenerek, ilgili parçayı değiştirmek üzere sorunu giderebilirsiniz. Ayrıca suluk fitili ve mıknatıslar uzun süreli kullanım sonucunda yıpranabilir ve sarabilir. Böyle durumlarda bu parçaları yenilemenizi öneririz. Sızdırmazlık ürünleri kapının kenar kısmında geçmeli sistemli olduğundan yerine takmanız yalnızca bir kaç saniyenizi alacaktır.

Püf Noktası : Tamirat sırasında kalan ince tabaka silikonları kuru bir bez yardımıyla bastırarak silerseniz kolayca çıkacak ve zemin tertemiz kalacaktır.

Duşakabin kapılarınız kapanmıyor, aralık kalıyor ve bu durumu düzeltmek istiyorsunuz. Bu sorunun kaynağı duşakabin kapı kanatlarında bulunan ve kapıların hareket etmesini sağlayan rulmanların (tekerleklerin) ayarlarının bozulması, yerinden çıkması ya da kırılması olabilir. Ayar bozulması halinde yıldız uçlu tornavida yardımıyla rulmanların üzerinde bulunan vidaları gevşeterek veya sıkarak duşakabin kapılarınızı tamir edebilirsiniz. Rulmanların kırılması ya da çıkması durumunda ise profesyonel destek almanız önerimizdir. Zira tekerlekleri kendiniz taksanız dahi daha sonrasında daha büyük problemler yaşamanıza neden olabilir.

Sorununuz duşakabin camınızın patlaması ya da teknenizin kırılması ya da hasar görmesi ise bu durumda evde yapabileceğiniz pek de bir şey bulunmamaktadır. Cam patlamalarında, duşakabininiz ÇİN MALI DEĞİLSE değiştirilebilir. Yapmanız gereken tek şey, firmamıza ulaşmanız ve teknik servis ekibimize durumu bildirmenizdir. Ekip arkadaşlarımız ücretsiz olarak yerinde hasar tespiti yapacak ve çözüm yollarını sizlere sunacaklardır

Tamircimkonya.com, kullanmış olduğu tüm malzemeleri ömürlük kullanılsın diye en sağlamlarından yapar. Bunun için fiyatlarımız yüksek gelebilir. Dilerseniz daha ucuza yapabiliriz lakin sizin için hiçte iyi sonuçlar ortaya çıkmaz meslek hayatımızdaki ilkemizden dolayı yaptığımız işlerden beddua değil dua almak için varız.


TIKLAYIN USTAMIZDAN BİLGİ ALIN

Tamircim Konya

Tamircim konya Olarak ,Konya,Pvc kapı pencere,plastik Kapı,plastik Pencere,Pakpen,Pimapen,Cambalkon,Cam Balkon,Aluminyum,Alüminyum,Aluminyum doğrama,alüminyum dograma,Duşakabin,Sineklik,Plise sineklik,Korkuluk,Doğrama,Dograma,File,Balkon filesi,Güvenlik ağı,Güvenlik filesi,Merdiven filesi,evcil hayvan filesi,kedi filesi,kuş filesi,köpek filesi,İç Dış Dekorasyon,Çelik kapı,Daire,EV,Tamirat,Tadilat,Amerikan panel kapı,lake kapı,panel kapı,Panjur sistemleri,Kapı Pencere Tamiri,ofis Tamir Tamiri Tamirat ve Tadilat işleriniz.

Siz değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.