• TamircimKonya

TamircimKonya Hakkında

2003 yılında sektöre işçi olarak başlamış olup uzun yıllar boyunca birçok şehirde hizmet vermiş olan firma kurucumuz kendi ana vatanı olan Konya'ya hizmet vermek için siz hemşerilerinin yıllarca aramış olduğu ustayı ayağınıza getirmiştir.

Konya'da eğitimli ve deneyimli personelleri ile, PVC doğrama ve pencere sistemleri, Pakpen, Pimapen, alüminyum doğrama, alüminyum korkuluk, duşakabin, sineklik, katlanır cam balkon, otomatik kepenk, amerikan panel ve çelik kapı, her nevi cam ve cam ürünleri, güvenlik ağı, balkon filesi, merdiven filesi montaj ve tamiri yapma deneyimine sahiptir. Teknolojik yenilikleri takip ederek tecrübesini geliştiren ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan bir ekiple hizmet vermektedir. Tamircimkonya.com sitesi aracılığıyla bugün Konya’da binlerce memnun müşteriye ulaşmıştır. Dünya genelindeki PVC pencere teknolojisi gelişmelerini yakından takip ederek sizlere sunan Pimapen, alüminyum cam vb. tamir işleri tamirciniz, birçok hizmeti sizlere Avrupa ile aynı anda sunar. Bu dinamik çalışma sistemi ile PVC doğrama ve pencere sistemleri, Pakpen, Pimapen, alüminyum doğrama, alüminyum korkuluk, duşakabin, sineklik, katlanır cam balkon, otomatik kepenk, amerikan panel ve çelik kapı, her nevi cam ve cam ürünleri, güvenlik ağı, balkon filesi, merdiven filesi montaj ve tamiri yapan firmamız hizmet ağını genişletmektedir. Tamircimkonya.com servis, tamir ve montajda uzmanlaşmış eğitimli personelleri ile şehrimizdeki en önemli firmalardan biridir. İmalat, montaj ve tamirde, bilinen markaların ürünlerini kullanarak hizmet sağlamayı ilke edinmektedir. Montaj ve tamir işlerinizde firmamız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

TamircimKonya Misyonumuz

Hizmet alanında başladığı günden bu yana "Komple Kalite" anlayışını kendisine ilke kabul eden, montaj tamir ve satış sonrası hizmete kadar her alanda gösteren, tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; uzmanlaştığı tüm hizmetlerde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı kaliteli hizmet veren bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla İlerlemektedir.

TamircimKonya Vizyonumuz

Konya'da PVC doğrama ve pencere sistemleri, Pakpen, Pimapen, alüminyum doğrama, alüminyum korkuluk, duşa kabin, sineklik, katlanır cam balkon, otomatik kepenk, Amerikan panel ve Çelik Kapı, her nevi cam ve cam ürünleri, güvenlik ağı, balkon filesi, merdiven filesi montaj ve tamiri, Konya ve bölgesinde uzmanlaştığı tüm hizmetlerde çağdaş güvenilir çevreye duyarlı müşteri haklarına saygılı kaliteli hizmet veren bir kuruluş olmaktır.

TamircimKonya Değerlerimiz

Ürün kalitemizi, hizmet standardımızı ve firmamızın güvenilir imajını koruruz.
Çalışan ilişkilerimizde dürüst davranırız.
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız.
Unutmayınız ki kalite asla tesadüf olamaz.

Tamircim Konya

Tamircim konya Olarak ,Konya,Pvc kapı pencere,plastik Kapı,plastik Pencere,Pakpen,Pimapen,Cambalkon,Cam Balkon,Aluminyum,Alüminyum,Aluminyum doğrama,alüminyum dograma,Duşakabin,Sineklik,Plise sineklik,Korkuluk,Doğrama,Dograma,File,Balkon filesi,Güvenlik ağı,Güvenlik filesi,Merdiven filesi,evcil hayvan filesi,kedi filesi,kuş filesi,köpek filesi,İç Dış Dekorasyon,Çelik kapı,Daire,EV,Tamirat,Tadilat,Amerikan panel kapı,lake kapı,panel kapı,Panjur sistemleri,Kapı Pencere Tamiri,ofis Tamir Tamiri Tamirat ve Tadilat işleriniz.

Siz değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.