• TamircimKonya

Amerikan Panel, Çelik Kapı Montaj ve Tamiri

Amerikan Panel Kapı Teknik Özellikleri:

Kanat: Yıldız entegre A.Ş. veya Kastamonu entegre A.Ş. tarafından üretilen MDF panel, fırınlanmış, budakları alınmış finger joint sistemi ile boy ekli köknar veya ladin ağacından imal, ölçüye özel hazırlanmış 35×42 mm ebatlarında serenler den teşkil konstrüksiyon arasına kraft petek dolgu, üzerine preslenir. Kapı yüzü istenilen modelde hazırlanır.

Kasa-Pervaz: Bir tarafı Amerikan kapı hareli, diğer tarafı düz MDF altına üstüne hazırlanıp arasına vida tutmasını sağlamak için, budakları alınmış finger joint sistemi ile boy ekli köknar veya ladin ağacından imal, ölçüye özel hazırlanmış 35×42 mm ahşap seren üzerine preslenir. Pervazlar opsiyonel olarak 10-12 mm kalınlıkta 7 cm genişlikte geçme ayarlı olmaktadır. Geçme pervaz yeri açılır.

Poliüretan Astar, poliüretan Sonkat Boya

MDF Panel Kapı Teknik Özellikleri:

Kanat: Yıldız entegre A.Ş. veya Kastamonu entegre A.Ş. tarafından üretilen 8 mm MDF panel CNC makinalarda işlenir, fırınlanmış, budakları alınmış finger joint sistemi ile boy ekli köknar veya ladin ağacından imal, ölçüye özel hazırlanmış 25×42 mm ebatlarında serenler den teşkil konstrüksiyon arasına kraft petek dolgu, üzerine preslenir. Kapı yüzü istenilen modelde hazırlanır.

Kasa-Pervaz: Bir tarafı Amerikan kapı hareli, diğer tarafı düz MDF altına üstüne hazırlanıp arasına vida tutmasını sağlamak için, budakları alınmış finger joint sistemi ile boy ekli köknar veya ladin ağacından imal, ölçüye özel hazırlanmış 35×42 mm ahşap seren üzerine preslenir. Pervazlar opsiyonel olarak 10-12 mm kalınlıkta 7 cm genişlikte geçme ayarlı olmaktadır. Geçme pervaz yeri açılır.

Poliüretan Astar, poliüretan Sonkat Boya

Mobil Panel Kapı Teknik Özellikleri:

Kanat: Yıldız entegre A.Ş. veya Kastamonu entegre A.Ş. tarafından üretilen 4 mm MDF panel üzerine istenen cinste kaplama yapılır, fırınlanmış, budakları alınmış finger joint sistemi ile boy ekli köknar veya ladin ağacından imal, ölçüye özel hazırlanmış 35×42 mm ebatlarında serenler den teşkil konstrüksiyon arasına kraft petek dolgu, üzerine preslenir. Kapı yüzü istenilen modelde hazırlanır.

Kasa-Pervaz: Bir tarafı üretilen MDF panel üzerine istenen cinste kaplama yapılır, diğer tarafı düz MDF altına üstüne hazırlanıp arasına vida tutmasını sağlamak için, budakları alınmış finger joint sistemi ile boy ekli köknar veya ladin ağacından imal, ölçüye özel hazırlanmış 35×42 mm ahşap seren üzerine preslenir. Pervazlar opsiyonel olarak 10-12 mm kalınlıkta 7 cm genişlikte geçme ayarlı olmaktadır. Geçme pervaz yeri açılır.

1 kat boya, 1 kat dolgu vernik, 2 kat cila uygulanır

Lake Kapı Teknik Özellikleri:

Kanat: Yıldız entegre A.Ş. veya Kastamonu entegre A.Ş. tarafından üretilen 5 mm MDF panel, fırınlanmış, budakları alınmış finger joint sistemi ile boy ekli köknar veya ladin ağacından imal, ölçüye özel hazırlanmış 35×42 mm ebatlarında serenler den teşkil konstrüksiyon arasına kraft petek dolgu, üzerine preslenir. Kapı yüzü istenilen modelde hazırlanır.

Kasa-Pervaz: Bir tarafı üretilen MDF panel, diğer tarafı düz MDF altına üstüne hazırlanıp arasına vida tutmasını sağlamak için, budakları alınmış finger joint sistemi ile boy ekli köknar veya ladin ağacından imal, ölçüye özel hazırlanmış 35×42 mm ahşap seren üzerine preslenir. Pervazlar opsiyonel olarak 10-12 mm kalınlıkta 7 cm genişlikte geçme ayarlı olmaktadır. Geçme pervaz yeri açılır.

Lake boya uygulaması yapılır.

Çelik Kapı Teknik Özellikleri:

Çelik kapı üretim ve montaj standartlarına uygun olarak, kasalar 1.5 mm çelik profilden imal edilmiştir.

Güvenlik noktalarında ise bu ölçü 3.5 mm kalınlığa ulaşmaktadır. Kasa yapısı kasa ile duvar arasına boşluk kalmayacak şekilde duvarı kavrar niteliktedir.

İmalatımız, yerinde ve her kapıya özel ölçümleme ile yapılmaktadır.

Kapı serenleri 1.5 mm kalınlığında profilden, güvenlik noktalarında 6.5 mm kalınlığa ulaşan niteliktedir.

Kanat içi 0,70 mm sac ile desteklenmiştir.

Tüm metal aksam istenilen kaplama ile ahşap görünümdedir.

Metalin soğuk görüntüsü ve dokusu kasada 8mm, kanatta 8mm ahşap kullanılarak estetik ve sıcak bir görünüme dönüştürülmüştür.

Kanat yalıtımı için kanat içi sacı ile dış yüzey kaplama mobilyası arasında ısı ses izolasyon malzemesi kullanılmıştır.

Yalıtım ve contalama kalitesi ile ses, ısı, toz ve haşere yalıtımı sağlanmıştır.

Kapı montajında en sağlıklı montaj sistemi olan ve duvarda her tuğla arasına monte edilen çelik millere veya duvara uygun kaynaklandığı metot kullanılmaktadır.

Bu sistem ile montajı yapılan kapının duvar ile adeta bir bütünlük oluşturması sağlanmaktadır.

Kapılarda kaynaklama sistemi kullanılması sonucunda kapının duvarla bir bütün halini almasından dolayı terazisinin bozulmaması sağlanarak, ömür boyunca servis ihtiyacı ortadan kaldırılmıştır.

Kapılarımızda servis ihtiyacı duyulan tek aksam kilit sistemidir. Kilit sisteminde ise garanti süresi 5 yıldır.

Kilit sistemi, sert darbe ve çizilmelerin haricinde kapılarımız ömür boyu garantilidir.

Kilit sistemi iki turlu çevirmeye ayarlanarak üçüncü turda karşılaşılan kırılma sıkıntısı ortadan kaldırılmıştır.

Kilit silindirleri, dış taraftan delmeye ve kesilmeye karşı sertleştirilmiş çelik zırh ile muhafaza edilmiştir.

Kilitler, standart olarak ortada ve üstte 3 turlu mono blok kilit (üst kilit kancalı olacak şekilde) diye tabir edilen sistemdir.

İsteğe bağlı olarak merkezi diye tabir edilen, kapıyı tek anahtar ile 13 noktadan kilitleme sağlayan güvenlik kilidi kullanılmaktadır.

Kapılarda standart olarak kaliteli malzemeden 180 derece dürbün, kapı kolu kullanılır. Farklı renk ve aksesuarlar opsiyonel olarak uygulanmaktadır.

Tamircim Konya

Tamircim konya Olarak ,Konya,Pvc kapı pencere,plastik Kapı,plastik Pencere,Pakpen,Pimapen,Cambalkon,Cam Balkon,Aluminyum,Alüminyum,Aluminyum doğrama,alüminyum dograma,Duşakabin,Sineklik,Plise sineklik,Korkuluk,Doğrama,Dograma,File,Balkon filesi,Güvenlik ağı,Güvenlik filesi,Merdiven filesi,evcil hayvan filesi,kedi filesi,kuş filesi,köpek filesi,İç Dış Dekorasyon,Çelik kapı,Daire,EV,Tamirat,Tadilat,Amerikan panel kapı,lake kapı,panel kapı,Panjur sistemleri,Kapı Pencere Tamiri,ofis Tamir Tamiri Tamirat ve Tadilat işleriniz.

Siz değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.