• TamircimKonya

Konya Çelik Kapı Tamiratı hakkında

Konya'da Çelik Kapı Tamiri işlerinizde sizinleyiz. İçiniz Rahat olsun Dilerseniz bize Ulaşabilirsiniz;
Kapım açılmıyor
Kapımız kilitli kaldı
Kapımızın Kilidini Kaybettik
Kapı menteşemiz Bozuldu
Çelik kapımız kilitlenmiyor
Çelik Kapı Tamiri konya

Çelik Kapı Tamiratı, Çelik Kapı Düşmesi, Kapı Ayarları, Çelik Kapı Merkezi Kilit Sistemlerinizin Tamiratı, Yeniden Montajı, Bakımı (Kale,İto, Multilock Merk.Kilit), Çelik Kapınızın güvenlik artırımı, Hırsız Zorlamış, Girmiş Kapılarda Çelik Kapıların geçici ve Uzun Süreli Kullanımlara Ayarlanması, Çelik Kapınızın Yıllık Bakım Ayarlarının Yapılması, Çelik Kapınızın Barel (Göbek) değişimi, Çelik Kapınızın kilitlerin bakımı karşılık ayarları, Kapı alarmı Montajı ve Satışı, Anahtarı Çalınan, Kaybolan Evlerin kapı Barel Değişimi, Çelik Kapınızın Arızalı veya Yıpranmış aksesuarların değişimi(Rozet,Kapı Kolu,Dürbün vs..)

Çelik Kapı kilitleri hem üstün koruma hem de estetik açıdan herkesin beğenisini kazanan yapılar olmuşlardır. Bu kapıların kilitleri, yeni eve taşınma veya anahtar değişimi gibi çeşitli durumlarda değiştirmek zorunda kalınabilir. Her kapının kilit mekanizması kaliteye ve markaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Eğer siz de çelik kapı kilidinizi değiştirmek istiyorsanız işinde uzman ve deneyimli bir firma ile çalışmalısınız. Biz Çelik Kapı Tamircisi olarak, çelik kapı kilidi değiştirilmesi durumlarda üstün hizmet anlayışımız ile sizlere destek vermek tekteyiz.

Çelik Kapı Tamircisi firması olarak yaptığımız başlıca iş Çelik kapı onarım ve tamiratıdır. Çelik kapılar öbür kapılara oranla daha mekanik oldukları için tamiratı veya onarımı da hassasiyet isteyen bir konu olmaktadır. Çelik kapı ile ilgili yasadığınız her sorununuzda yanınızda oluyor ve bu sorunları en uygun ve en kaliteli şekilde çözüyoruz..

Çelik Kapı Tamiri nasıl yapılır? Bu gibi durumlarda çelik kapınızın bozulmasının birçok sebebi olabilir. Çelik kapınızın menteşesi kırılmış ya da bozulmuş ise; ilk olarak inventer kaynak makinesi ile ve 1.5 mm elektrot ile menteşenin yağı, kiri ve pası arındırılarak 1 veya 2 saat sürebilen ince bir işçilik ile yapılmaktadır. Bu işlemler yapılırken iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak amacıyla kapı sökülür ve koruyucu teknik malzemeler ile güvenli bir şekilde çelik kapı menteşesi tamiri tamamlanmış olur. Çelik Kapının yere sürtmesi ya da olması gereken yüksekliğin altında olması durumunda ise menteşenin ayarlanması ile olması gereken yüksekliğe çıkarılması mümkündür. Çelik kapılarda yaşanan bir diğer sorun ise kapının kilitlenme sorunudur. Bu gibi durumlarda konya Çelik Kapı Tamiri olarak, ise elmas freze torna makinesi ile kapınızın kilit sistemini çalışır duruma getirmekteyiz. Konya’nın kışları soğuk olmasından dolayı çelik kapı fitil sorunu görülmektedir. Fitilin yenisi ile değişimi ya da kapı boşluğunun alınmasıyla fitil sorunu giderilmektedir.

Tamircimkonya.com, kullanmış olduğu tüm malzemeleri ömürlük kullanılsın diye en sağlamlarından yapar. Bunun için fiyatlarımız yüksek gelebilir. Dilerseniz daha ucuza yapabiliriz lakin sizin için hiçte iyi sonuçlar ortaya çıkmaz meslek hayatımızdaki ilkemizden dolayı yaptığımız işlerden beddua değil dua almak için varız.


TIKLAYIN USTAMIZDAN BİLGİ ALIN

Tamircim Konya

Tamircim konya Olarak ,Konya,Pvc kapı pencere,plastik Kapı,plastik Pencere,Pakpen,Pimapen,Cambalkon,Cam Balkon,Aluminyum,Alüminyum,Aluminyum doğrama,alüminyum dograma,Duşakabin,Sineklik,Plise sineklik,Korkuluk,Doğrama,Dograma,File,Balkon filesi,Güvenlik ağı,Güvenlik filesi,Merdiven filesi,evcil hayvan filesi,kedi filesi,kuş filesi,köpek filesi,İç Dış Dekorasyon,Çelik kapı,Daire,EV,Tamirat,Tadilat,Amerikan panel kapı,lake kapı,panel kapı,Panjur sistemleri,Kapı Pencere Tamiri,ofis Tamir Tamiri Tamirat ve Tadilat işleriniz.

Siz değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.