• TamircimKonya

Kapı Pencere Sineklik tamiratı hakkında

Konya'da Plise ve normal sineklik işlerinizde sizinleyiz. İçiniz Rahat olsun Dilerseniz bize Ulaşabilirsiniz;
Pliseli Sineklik
Sineklik tülüm bozuldu
Sineklik Kilidim Kırıldı
Sineklik Tamiri
Normal sineklik Pabuçları
sineklik telim yırtıldı

Tamir için farklı fiyat aralıkları vardır. Öncelik sizin sinekliğiniz için gereken tamir aşamalarıdır. Yani basit bir arızası var ise fiyat elbette düşüktür. Ortalama şöyle diyelim ki sineklik tamir fiyatları 50 TL ile 350 TL arasında değişebilir. Buradaki ücret fark; Sinekliğin modeli (pileli, sürgülü, stor vb.) Sinekliğin ölçüleri (eni – boyu kaç cm, tel değişimi veya tamiri için fiyat ta önemlidir.) Yedek parça değişimi var mı? Genel olarak 3 madde ile sineklik tamiri ücreti farklılık göstere bilir. Kesin bir fiyat teklifi için iletişime geçerek sinekliğinizin resmini ve bilgilerini bizimle paylaşırsanız, sizin için en uygun sineklik tamiri ücretini sunmaya çalışacağız. Tamircim konya olarak yerimiz Konya da dır.bu sebepden Konya içi çok daha hızlı bir şekilde size ulaşarak tamir veya montaj işlerinizi yapabilmekteyiz. Tabi bu demek değildir ki farklı iller ve ilçeler için hizmet sunmuyoruz. Elbette sunuyoruz sadece kargo gelmesi gibi süreçlerden dolayı sadece zaman olarak biraz daha uzun olmaktadır o kadar. Siz nerede olursanız olun bize ulaşarak ister kapı veya pencere sinekliği tamiriniz için fiyat alabilirsiniz bizden. Sonrası sizin isteğinize ve hesabınıza kalmış. Kargo ile bize gönderdiğinizde tamir işleminden sonra aynı şekilde adresinize gönderilecektir. Konya sineklik tamiri için doğru yerdesiniz.

Tamircimkonya.com, kullanmış olduğu tüm malzemeleri ömürlük kullanılsın diye en sağlamlarından yapar. Bunun için fiyatlarımız yüksek gelebilir. Dilerseniz daha ucuza yapabiliriz lakin sizin için hiçte iyi sonuçlar ortaya çıkmaz meslek hayatımızdaki ilkemizden dolayı yaptığımız işlerden beddua değil dua almak için varız.


TIKLAYIN USTAMIZDAN BİLGİ ALIN

Tamircim Konya

Tamircim konya Olarak ,Konya,Pvc kapı pencere,plastik Kapı,plastik Pencere,Pakpen,Pimapen,Cambalkon,Cam Balkon,Aluminyum,Alüminyum,Aluminyum doğrama,alüminyum dograma,Duşakabin,Sineklik,Plise sineklik,Korkuluk,Doğrama,Dograma,File,Balkon filesi,Güvenlik ağı,Güvenlik filesi,Merdiven filesi,evcil hayvan filesi,kedi filesi,kuş filesi,köpek filesi,İç Dış Dekorasyon,Çelik kapı,Daire,EV,Tamirat,Tadilat,Amerikan panel kapı,lake kapı,panel kapı,Panjur sistemleri,Kapı Pencere Tamiri,ofis Tamir Tamiri Tamirat ve Tadilat işleriniz.

Siz değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.