• TamircimKonya

Alüminyum Doğrama Tamiri

C-60 Doğrama Sistemi:

C60 Yalıtımlı Kapı, Pencere ve Vitrin sistemidir. 60 mm derinliğe sahiptir. İçeriye ve dışarıya açılabilir. Normal, çift eksen, vasistas, sürme-vasistas, dışa açılım, katlanır veya çarpma açılım seçenekleri hem yüz tasarımı öne çıkan özellikleridir İç ve dış cepheden cam montajı yapılabildiğinden ileride kırılabilecek bir camın değişmesi, tek taraflı çıtalı doğramalara göre daha avantajlıdır.

Teknik Özellikler ve Sistem Performansı:

- Sistem Derinliği (Kasa): 60mm
- Sistem Derinliği (Kanat): 60mm
- Uygulanabilir Cam Kalınlığı: 4mm – 34mm

Aldoks Doğrama Sistemi:

Aldoks seri kapı, pencere, pivot ve vitrin doğramaları imalatında kullanılan izolasyonsuz alüminyum doğrama serisidir, ekonomiktir.

Teknik Özellikler ve Sistem Performansı:

- Kasa ve kanat derinliği: 45mm
- Profil et kalınlığı: 1.2-1.5mm -2 mm
- Cam Boşluğu: 4mm – 30mm
- Tozluk fitil kullanılmaz. Sistem fitilleri PVC esaslıdır. İmalatı ve uygulaması pratiktir.

Tamircim Konya

Tamircim konya Olarak ,Konya,Pvc kapı pencere,plastik Kapı,plastik Pencere,Pakpen,Pimapen,Cambalkon,Cam Balkon,Aluminyum,Alüminyum,Aluminyum doğrama,alüminyum dograma,Duşakabin,Sineklik,Plise sineklik,Korkuluk,Doğrama,Dograma,File,Balkon filesi,Güvenlik ağı,Güvenlik filesi,Merdiven filesi,evcil hayvan filesi,kedi filesi,kuş filesi,köpek filesi,İç Dış Dekorasyon,Çelik kapı,Daire,EV,Tamirat,Tadilat,Amerikan panel kapı,lake kapı,panel kapı,Panjur sistemleri,Kapı Pencere Tamiri,ofis Tamir Tamiri Tamirat ve Tadilat işleriniz.

Siz değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.